Nagroda za wyróżniającą się pracę magisterską

26 maja 2011 roku na konferencji podczas XXI Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej pt. „Odkrywanie uzdolnień i talentów jako obszar pracy doradcy zawodowego” absolwentowi Wydziału Pedagogicznego, Sebastianowi Błaszczykiewiczowi przyznana została nagroda oraz dyplom za innowacyjną pracę magisterską z zakresu informacji i poradnictwa zawodowego. Na konferencji zaprezentowano aktualne oraz zakończone projekty z dziedziny poradnictwa kariery, odkrywania talentów oraz nowoczesne narzędzia wspomagające pracę doradcy zawodowego. Praca magisterska „Znaczenie Internetu w doradztwie zawodowym dla młodzieży” została stworzona w 2009 roku na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie pod przewodnictwem naukowym prof. dr hab. B.J. Ertelta. Była pierwszą obszerną publikacją popartą badaniami, traktującą o znaczeniu Internetu w procesach doradztwa zawodowego dla młodzieży. Wyniki badań jednoznacznie potwierdziły popularność Internetu jako medium, które należy intensywnie wykorzystywać w kształtowaniu i popularyzacji usług doradczych dla ludzi młodych. Innowacyjne podejście do tejże tematyki zostało także docenione przez redakcję kwartalnika „Doradca Zawodowy” w wyniku czego w numerze 11 opublikowano 2 artykuły traktujące o wykorzystaniu Internetu w doradztwie zawodowym.

3 myśli na temat “Nagroda za wyróżniającą się pracę magisterską

 1. Beata

  Super informacje, nareszcie coś na czasie i na poziomie. Szkoda by było, gdyby to był wystrzał jednorazowego użytku – jest 18.01.2012. Czy są wpisy z ostatnich dni, miesięcy?
  Pozdrówka, a w osiągnieściach wpisów, wpisów. Beata

  • SB Autor wpisu

   Dziękuję za miłe słowa. Niestety brak czasu wolnego musi spychać publikowanie na dalszy plan. Może wkrótce się to zmieni :) Pozdrawiam i życzę pomyślności w każdym wymiarze życia:)

 2. Beata

  Czekam na kolejne wpisy, pomysł super. Pozdrówka Beata

Możliwość komentowania jest wyłączona.